Szkolenia PPOŻ i ćwiczenia ewakuacyjne

Dowiedz się więcej
7
Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu PPOŻ. Tematyka szkoleń oraz ich program są ustalane indywidualnie. Mogą mieć ona zarówno charakter wykładów połączonych z prezentacjami multimedialnymi, jak i bardziej praktyczny mający na celu uczenie przez doświadczenie.

Wszystkie nasze szkolenia PPOŻ przeprowadzane są przez specjalistów ochrony przeciwpożarowej z dużym doświadczeniem praktycznym.

Bezpieczeństwo

Nasze szkolenia z PPOŻ zapewniają kompleksowe podejście, obejmujące teorię i praktykę, przygotowując do działań w przypadku zagrożenia pożarem. Prowadzone przez specjalistów o wysokich kwalifikacjach, wzmacniają bezpieczeństwo miejsc pracy i zamieszkania.

Zaufanie

Szkolenia PPOŻ są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, co gwarantuje rzetelność i profesjonalizm przekazywanej wiedzy. Nasze zaangażowanie oraz solidność przekazu budują zaufanie wśród klientów.
Wyceń szkolenia PPOŻ i ćwiczenia ewakuacyjne
Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń PPOŻ oraz ćwiczeń ewakuacyjnych, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i charakteru obiektu. Dzięki naszym programom, uczestnicy zdobywają wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu bezpieczeństwa pożarowego.

Pozostaw swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli zapewnić Ci kompleksową wycenę dopasowaną do Twoich wymagań i potrzeb.

Pozostałe usługi PPOŻ
Przeglądy i remonty gaśnic
Przeglądy bram przeciwpożarowych
Audyty i kontrole stanu ochrony przeciwpożarowej

Kontrola hydrantów wewnętrznych/ zewnętrznych

Przeglądy systemu oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego
Opracowywanie dokumentacji PPOŻ
Wypełnij formularz

EDU BHP ROBERT KOPROWSKI
ul. Bosa 4/6 lok. 24
60-125 Poznań

NIP: 556-215-53-83
Regon: 301695615

Konto Bankowe: PKO Bank Polski
numer 24 1020 4027 0000 1902 1581 5116