Rekrutacja pracowników

Znalezienie nowej pracy nie jest proste. Jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc. Zacznij już dziś z naszą pomocą i rozwiń skrzydła!

Branże i stanowiska, w których się specjalizujemy

Budownictwo

Pracownik Budowlany
Elektryk Budowlany
Inżynier BudowyKierownik Budowy

Obsługa Klienta i Administracja

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językami Obcymi
Asystent Biura/Zarządu
Specjalista ds. Administracji
Pracownik biurowy

Logistyka

Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Zakupów
Operator Wózka Widłowego
Komisjoner
Pracownik magazynowy

Sprzedaż

Kierownik Działu Handlowego
Key Account Manager
Kierownik Regionu
Przedstawiciel Handlowy
Doradca Techniczno-Handlowy

Rekrutacja krok po kroku

Zainteresowała Cię praca

Chcesz stać się częścią zespołu? Bliskie Ci są nasze wartości? Sprawdź, kogo poszukujemy i aplikuj. Obecnie nie ma ogłoszenia, które pokrywa się z Twoimi kompetencjami? Zostaw nam swoje CV. Odezwiemy się, jak tylko pojawi się stanowisko dla Ciebie.

"

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, spodziewaj się telefonu od osoby prowadzącej proces. To okazja byśmy poznali wzajemne oczekiwania i motywacje. Przybliżymy Ci także stanowisko oraz naszą pracę.

"

Pierwsze spotkanie

Jeśli poprzedni etap przebiegnie pomyślnie dla obu stron, zaprosimy Cię na rozmowę do naszego biura. Telefonicznie lub mailowo ustalimy dogodny termin. Poprowadzi je ta sama osoba, którą miałeś okazję poznać już przez telefon. Chcemy poznać nie tylko Twoje kompetencje i doświadczenie, ale również Ciebie jako osobę.

"

Dzień próbny

To umowna nazwa dla spotkania, na którym otrzymasz do wykonania zadania praktyczne, z którymi będziesz spotykać się w codziennej pracy. Może przybrać różną formę, między innymi sesji assessment center. Nie trwa pełnego dnia pracy, lecz kilka godzin.

"

Poznaj przyszłego szefa

Dotarłeś do tego etapu? Jesteś na dobrej drodze! Spotkanie z Prezesem służy jeszcze lepszemu poznaniu naszej firmy. Pozwoli nam również wzajemnie przekonać się, czy wyznajemy podobne wartości i czy patrzymy w tym samym kierunku.

"

Propozycja współpracy

Jeśli okaże się, że mówimy wspólnym językiem, z przyjemnością powitamy Cię w zespole naszego Klienta. Otrzymasz od nas propozycję współpracy. Jeśli ją przyjmiesz, oficjalnie zostaniesz docenionym Pracownikiem Jeszcze tylko jeden etap – uściśnięcie dłoni i kopniak na szczęście!