Audyty i kontrole stanu ochrony przeciwpożarowej

Dowiedz się więcej
7
Nasi specjaliści od ochrony przeciwpożarowej, to przede wszystkim doświadczeni praktycy z wieloletnim stażem w branży PPOŻ. Wykonujemy kompleksowe przeglądy obiektów oraz ich dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

W ramach naszych usług wykonamy pełną analizę stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, podczas której sprawdzimy między innymi wyposażenie w sprzęt i instalacje przeciwpożarowe oraz warunki oraz ewakuacji, a także możliwości prowadzenia akcji ratowniczo – gaśniczej.

Audyty systemu ochrony przeciwpożarowej – dla kogo?

Usługi z zakresu kontroli ppoż kierujemy do wszystkich administratorów i zarządców budynków, a w szczególności do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz administratorów i zarządców budynków użyteczności publicznej, budynków produkcyjnych, magazynowych itp.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy kompleksowe działania w zakresie ochrony przeciwpożarowej, przeprowadzając szczegółowe analizy i przeglądy obiektów. Nasze działania obejmują weryfikację stanu wyposażenia, instalacji oraz warunków ewakuacji, mając na celu maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa.

Zaufanie

Nasi doświadczeni specjaliści PPOŻ zapewniają profesjonalizm oraz solidność usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompleksowej ocenie stanu bezpieczeństwa, gwarantujemy pełne zaufanie klientów, dbając o obiekty komercyjne i użytku publicznego.

Wyceń audyt stanu ochrony PPOŻ
Ocena stanu ochrony przeciwpożarowej to kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa obiektów. Nasza oferta to nie tylko szczegółowy audyt, ale również profesjonalna analiza i zalecenia poprawy bezpieczeństwa.

Pozostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie spersonalizowaną wycenę dostosowaną do potrzeb Twojego obiektu. Zadbaj o pewność i bezpieczeństwo Twojego miejsca – skontaktuj się z nami już dziś!

Pozostałe usługi PPOŻ
Przeglądy i remonty gaśnic
Przeglądy bram przeciwpożarowych
Opracowywanie dokumentacji PPOŻ

Kontrola hydrantów wewnętrznych/ zewnętrznych

Przeglądy systemu oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego
Szkolenia PPOŻ i ćwiczenia ewakuacyjne