Coaching Biznesowy Online

Coaching Biznesowy skierowany jest do Przedsiębiorców, Menedżerów, Ludzi Biznesu, którzy chcą rozwijać siebie i swój biznes. Rozmawiać o wyzwaniach, wątpliwościach, zwiększać wiedzę i kompetencje aby przekładać to na swoje firmy i codzienne życie.

Potrzebujesz wsparcia lub tylko masz wątpliwości- ten program jest dla CIEBIE.

Co otrzymasz?

Coaching Przedsiębiorcy– zdefiniowani potrzeb rozwojowych- zdefiniowanie głównych celów i problemów firmy- diagnoza otoczenia- poszukiwanie opcji rozwiązań i wymiana opinii na ten temat- analiza możliwych scenariuszy- wdrożenie i dyskutowanie postępów- omawianie wyników w połączeniu z wcześniejszymi założeniami.

Executive Coaching i mentoring– dedykowany jest Liderom, Członkom Zarządu i Menedżerom poszukujących rozwoju osobistego, rozwiązania problemów, poprawy wyników i inspiracji.

Proszę pisać lub dzwonić,
EMAIL: BIURO@EDU-BHP.PL tel.: 0048 5777 99 881

Pozostałe aktualności

Łańcuch przeżycia – ogniwo po ogniwie

Zasady pierwszej pomocy są tak skonstruowane, by były przejrzyste, proste do zapamiętania i stosowania. Składają się z algorytmów i schematów, które stosowane krok po kroku prowadzą do określonego efektu. Algorytmem spinającym w klamrę wszystkie działania ratunkowe w...

read more

Praca Zdalna: Wyzwania i Korzyści

Praca zdalna stała się integralną częścią naszego życia zawodowego, oferując zarówno wiele korzyści, jak i wyzwań. Zastanawialiście się kiedyś, jakie są dobre strony i złe strony pracy z domu? Przeczytajcie nasz najnowszy artykuł, w którym przyglądamy się temu...

read more